Oferta

      Potrzebujesz szybko pieniędzy na niespodziewany remont, większy telewizor czy spłatę konsolidowanych zobowiązań? A może chcesz założyć lub rozbudować i zmodernizować swoją firmę lub rozpocząć budowę własnego domu? Gdy brakuje Ci pieniędzy na jakikolwiek cel – nasza oferta jest dla Ciebie.
     Oferujemy m.in. kredyt gotówkowy, który możesz wykorzystać na wszystkie Twoje potrzeby. Aby otrzymać od nas pieniądze, np. na zakup wymarzonego motoru, to wystarczy, że osiągnąłeś wiek pełnoletni i pracujesz na umowie zlecenie, o dzieło czy o pracę. Jeśli nie masz takiej umowy, to wystarczy nam zaświadczenie o pobieranej rencie, emeryturze czy otrzymywane dochody z tytułu najmu, rolnictwa czy udziału w spółce.
     Kredyt dla firm udzielamy np. w przypadku rozpoczęcia nowej działalności lub rozbudowy już istniejącej. Pomożemy Ci, gdy Twoje przedsiębiorstwo przeżywa trudne momenty, lub potrzebujesz leasingu na samochody czy maszyny.
     Oferujemy także kredyt hipoteczny – na dom czy mieszkanie. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości każdego, komu marzy się remont własnej nieruchomości lub potrzebują pieniędzy na zakup mieszkania lub budowę domu.

Kredyt gotówkowy

By otrzymać kredyt gotówkowy, wystarczy mieć stałe źródło dochodu. Udzielamy pożyczek osobom w każdym wieku (pod warunkiem, że są to osoby pełnoletnie) i nie wymagamy żadnej historii wcześniejszych zobowiązań klienta. Oferujemy dogodne warunki spłaty – w korzystnych ratach rozłożonych nawet na 10 lat.

Kredy hipoteczny

Udzielamy kredytów hipotecznych zarówno na budowę domu, zakup mieszkania, działki czy też remont. Wymagamy jedynie wieku w zakresie 18-80 lat, obywatelstwa polskiego, a także potwierdzonego, stałego źródła dochodów w postaci pensji, renty, emerytury, dochodów z rolnictwa bądź też alimentów na dziecko. Oferujemy pożyczki celowe, a także niecelowe.

Kredyt firmowy

Propozycja dla osób, które potrzebują wsparcia finansowego w związku z prowadzoną bądź planowaną działalnością gospodarczą (nowym przedsiębiorstwom udzielamy pożyczek do 30 000 zł bez zabezpieczeń). Oferujemy kredyty firmowe nawet do 4 000 000 zł, a także możliwość leasingu samochodu, urządzeń oraz maszyn.