O nas

strona o mnie magdalena siejka

Magdalena Siejka

specjalista ds. kredytów

   Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Gospodarowania Nieruchomościami na kierunku Ekonomia. Zdobyta tam wiedza, była ważnym fundamentem w karierze zawodowej. Po studniach pracowałam w pośrednictwie nieruchomościami oraz w ubezpieczeniach. W 2012 roku postanowiłam spróbować swoich sił w sprzedaży kredytów i to był strzał w dziesiątkę. 11 lat temu, kiedy rozpoczęłam swoją przygodę z finansami, zrozumiałam, że praca może i powinna przynosić mnóstwo satysfakcji i spełnienia. Dziś wiem, że chcę się tym zajmować do końca życia.

   Specjalizuję się w kredytach gotówkowych, firmowych i hipotecznych. Współpracuję z jedną z najlepszych firm pośrednictwa finansowego w Polsce, co daje mi możliwość dostępu do najlepszych banków na rynku. Pomogłam wielu osobom uporządkować swoje finanse oraz uzyskać wymarzone lokum. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie i analizuję sprawę, znajdując najlepsze rozwiązanie. Duża wiedza merytoryczna i stawianie przede wszystkim na uczciwość i dobro klienta, sprawiło, że zaufało mi wiele osób.

   Prywatnie, moją największą pasją jest taniec. Rozwijam się również w szyciu i projektowaniu ubrań, a mój kreatywny umysł pomaga mi się spełniać w tworzeniu nowych aranżacji wnętrz.

Banki dostępne w ofercie:

banki