Kredyt Firmowy

Jeśli potrzebujesz pieniędzy dla swojego przedsiębiorstwa, nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Kredyt firmowy stanowi doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorstw potrzebujących nagłego zastrzyku gotówki, który będzie można spłacać przez dłuższy czas. Pozyskaną w ten sposób kwotę można przeznaczyć na dowolny cel np. rozwój przedsiębiorstwa przez zakup nowych urządzeń.

U nas można otrzymać gotówkę bez konieczności przedstawienia zaświadczenia o braku zaległości w urzędzie skarbowym. Nie ma konieczności posiadania zabezpieczeń materialnych. Jeżeli chcesz przenieść kredyt ratalny lub linię kredytową z innego banku, wystarczy, że przedstawisz nam wyciągi z konta firmowego pochodzące z okresu pełnych sześciu miesięcy. W ten sposób można pożyczyć nawet do 150% limitu, który posiadasz. Oprocentowanie rocznej pożyczki wyniesie ok 7% w skali roku.

Zaletą naszej oferty jest wysoki odsetek akceptacji wniosków, a także absolutna minimalizacja formalności, która przekłada się na szybkość otrzymania pożyczki. Dzięki nam można utrzymać płynność finansową przedsiębiorstwa, albo je rozwinąć.